Zbudujmy razem coś niezwykłego

Nasze projekty w ramach „Drewno dla Domu” to nie tylko budowle, ale historie, które współtworzymy z naszymi klientami. Każda realizacja jest wyrazem staranności, dbałości o detale i pasji do pracy z drewnem. Tworzymy nie tylko domy, ale także przestrzenie życiowe, w których tradycja i nowoczesność harmonijnie się łączą, tworząc wyjątkowe otoczenie do mieszkania i tworzenia niezapomnianych wspomnień.

Blue Oak Drewno Dla Domu Sp. z o.o.

BeLeaf S.A.

Napisz swoją recenzję

To mówią nasi klienci i współpracownicy

5.0 Ocena

4.9/5
Jestem pod wielkim wrażeniem zarówno pod kątem doradztwa i wyceny ( p. Oskar), jak i wykonawstwa ( p. Sebastian i p. Mateusz). Fachowość, punktualność i komunikatywność na wysokim poziomie. Polecam!

Małgorzata Kolczyńska

5.0 Ocena

5/5
Super, bardzo szybka wysyłka zamówionego produktu – ogromny plus, paczka bardzo dobrze zabezpieczona widać że firma stara się aby kupujący otrzymywał produkty w nienaruszonym stanie, pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Wzór do naśladowania, produkty dobrej jakości spełniające wszystkie oczekiwania.

Maciej Lewandowski

5.0 Ocena

5/5
Bardzo profesjonalna i rzetelna firma. Współpraca póki co na najwyższym poziomie. Polecam.

Anna Socha

5.0 Ocena

4.9/5

Takiego miejsca nie widzialem jeszcze na mapie sprzedazy drewna.
Obsluga i wybor towaru – naprawde powala z nog.
Nowy salon firmy – jestem pod wrazeniem ze firma idzie w taka strone obsugi i wygody dla klientow.

Naprawde polecam, widzialem pare realizacji tej firmy – i to nie sa daszki z drewna – tylko powazne realizacje u powaznych firm.

Szymon Niestryjewski

5.0 Ocena

5/5
Według mnie najlepiej ukierunkowana i najszybciej rozwijająca się firma w branży. Wysoka jakość obsługi z klientem połączona z rzetelnością oraz bardzo dobrymi produktami w szczególności jeśli chodzi o drewno. Współpraca z Blue Timber S.A to przyjemność.

Krzysztof Satoła

5.0 Ocena

5/5
Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego, jakim jest taras drewniany. Drewno piękne, bardzo dobrej jakości. Pomimo początkowych trudności z wykonaniem podbudowy, udało się dojść do porozumienia dzięki cierpliwości i zaangażowania Pana odpowiedzialnego za montaż. Bardzo dziękuje i pozdrawiam.

Mary Marysia

5.0 Ocena

5/5
Widać, że zależy firmie na opinii Klientów. Profesjonalni, uprzejmi, pomocni. Pan, który przywiózł towar a do którego nie mogłem wyjść, sam rozmontował ogrodzenie, żeby móc wnieść deski i zniósł je z samochodu – a wcale nie musiał. Potem rzucił garść porad jak konserwować i przechochywać drewno. Jeszcze zostawił mi numer telefonu na wypadek, gdybym chciał dopytać. Również dział sprzedaży szybki i kompetentny. Sam produkt – deski tarasowe – przez wykonawcę został określony jako „naprawdę bardzo dobry”. Brak poskręcanych desek, żadnych „szrotów”, legary pięknie klejone, mocne.

Wojciech Pawlik

5.0 Ocena

4.9/5
Zamówione produkty dotarły do mnie bardzo szybko (bo już na drugi dzień). Olej do drewna, który zamowiłam jest bardzo dobrej jakości i bardzo wydajny. Polecam w 100%

Joanna Kościanek

5.0 Ocena

5/5
Profesjonalne podejście, szybka realizacja, pełna dyspozycyjność, wysoka jakość usług. Ocena 11/10, szczerze polecam 😊😊😊

Damian Węglarz

Let's takes a few seconds to leave your comment

O to jesteśmy pytani najczęściej

Naturalnie, aby zostać inwestorem w grupie naszych spółek, skontaktuj się z nami poprzez formularz